Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
0

zgłoszeń

Pełen Etat INŻYNIER ELEKTRONIK

w Astri Polska w Warszawa

Oferta pracy – INŻYNIER ELEKTRONIK

Stanowisko:

Inżynier elektronik

Zakres obowiązków:

  • projektowanie cyfrowych oraz/lub analogowych urządzeń elektronicznych na potrzeby przemysłu kosmicznego;
    wykonywanie zadań w obszarze ogólnych prac elektronicznych;
  •  przygotowanie raportów z postępów prac.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia;
  •  wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: elektronika;
  •  umiejętność projektowania cyfrowych urządzeń elektronicznych;
  • podstawy projektowania analogowych urządzeń elektronicznych;
  • umiejętność programowania blisko sprzętu;
  •  dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny.

Mile widziane:

  • znajomość środowiska projektowego Altium Designer;
  • znajomość języka opisu sprzętu VHDL;
  • umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych;
  • doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu urządzeń elektronicznych;
  •  zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie;
  •  znajomość zagadnienie cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  •  doświadczenie w projektowaniu urządzeń przeznaczonych na rynek komercyjny.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole, miłą i życzliwą atmosferę pracy, odpowiedzialność i samodzielność działania, udział w prestiżowych międzynarodowych projektach i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: office.astripolska@astripolska.pl

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na office.astripolska@astripolska.pl

Niedawne oferty w Astri Polska
Pełen Etat MECHANICS SPECIALIST w Astri Polska, Gdziekolwiek 06-04-2016
Pełen Etat PROGRAMMER w Astri Polska, Gdziekolwiek 06-04-2016
Pełen Etat SPECJALISTA OPTO-ELEKTRONIK w Astri Polska w Warszawa 06-04-2016

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 31-03-2016
Obejrzano: 499 razy