Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
0

zgłoszeń

Pełen Etat Projektant UX/UI Aplikacji Mobilnych

w N7 Mobile w Warszawa

Obowiązki

- Tworzenie i implementacja wyjątkowego interfejsu użytkownika - innowacyjność i duża ilość własnych pomysłów

- Tworzenie grafik UI (cały proces: od szkiców to kompletnej rastrowej grafiki) dla różnych aplikacji mobilnych na poniższe platformy: Android, iOS, Windows Phone

- Tworzenie prototypów UX

- Ulepszanie jakości projektów graficznych istniejących aplikacji, używanych przez miliony klientów

- Bliska współpraca z klientem i programistami

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie

- Duże doświadczenie w projektowaniu mobilnych interfejsów graficznych

- Znajomość technik UX

- Praktyczna znajomość: Adobe Photoshop, Ilustrator / Inkscape i wybranego narzędzia do rysowania wireframów

- Znajomość polskiego na poziomie komunikatywnym

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na rekrutacja@n7mobile.com

Niedawne oferty w N7 Mobile
Pełen Etat Tester Aplikacji Mobilnych w N7 Mobile w Warszawa 06-04-2016
Pełen Etat Programista Aplikacji Mobilnych w N7 Mobile w Warszawa 06-04-2016

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 06-04-2016
Obejrzano: 217 razy