Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
0

zgłoszeń

Pełen Etat Tester Aplikacji Mobilnych

w N7 Mobile w Warszawa

Obowiązki

- Utrzymanie jakości głównych produktów firmy na urządzeniach mobilnych

- Projektowanie, planowanie i przeprowadzanie testów na różnych platformach mobilnych

- Implementacja testów funkcjonalnych i jednostkowych

- Tworzenie i zarządzanie testami automatycznymi

- Przeprowadzanie testów pokrycia kodu i analiza pełności wykonanych testów

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie

- Doświadczenie z narzędziami do testowania i raportowania błędów

- Dobra znajomość platform mobilnych (z poziomu użytkownika)

- Dobra znajomość wybranego języka programowania: Java, Objective-C, C#

- Praktyczna znajomość angielskiego technicznego

- Znajomość polskiego na poziomie komunikatywnym

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na rekrutacja@n7mobile.com

Niedawne oferty w N7 Mobile
Pełen Etat Projektant UX/UI Aplikacji Mobilnych w N7 Mobile w Warszawa 06-04-2016
Pełen Etat Programista Aplikacji Mobilnych w N7 Mobile w Warszawa 06-04-2016

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 06-04-2016
Obejrzano: 249 razy