Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
3

zgłoszeń

Inne Senior Business Development Manager

w Creotech Instruments SA (Gdziekolwiek)

Zadania na stanowisku pracy:
  • śledzeniu bieżącej sytuacji rynkowej,
  • wspieranie interesów Spółki w bezpośrednich kontaktach z potencjalnymi zleceniodawcami, w tym promowanie jego wizerunku i dobrego imienia,
  • doradztwie w postępowaniach przetargowych i konkursowych,
  • przygotowanie oferty generycznej i ofert szczegółowych oraz pozyskiwanie klientów,
  • świadczenia usług związanych z zawieraniem kontraktów, obejmujących między innymi, uczestniczenie w negocjacjach i koordynowanie tych negocjacji, doradzanie i wskazywanie potencjalnych kluczowych klientów i opcji kontraktów handlowych.
  • możliwy udział przy realizacji projektów (Zarządzanie Projektami).
Wymagania:
  • doświadczenie w branży, nawiązana sieć kontaktów,
  • znajomość rynku i źródeł finansowania projektów,
  • udokumentowane sukcesy w pozyskaniu projektów przychodowych dla poprzednich pracodawców,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość wymagań ECSS będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm na rynku kosmicznym,
  • praca z szeregiem specjalistów z różnych dziedzin technologii space, co poszerza możliwości ofertowe,
  • system premii od obrotu pozyskanych projektów,
  • wynagrodzenie za działania na rzecz rozwoju biznesu, pełny zwrot kosztów i wsparcie ze strony biura spółki,
Prosimy o aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na rekutacja@creotech.pl

Niedawne oferty w Creotech Instruments SA
Pełen Etat Zakupowiec/logistyk w Creotech Instruments SA w Warszawa 16-05-2016
Pełen Etat Key account manager - dane satelitarne w Creotech Instruments SA, Gdziekolwiek 11-05-2016
Pełen Etat Junior Business Development Manager w Creotech Instruments SA w Warszawa 06-04-2016

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 06-04-2016
Obejrzano: 3284 razy