Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
0

zgłoszeń

Pełen Etat Projektant rozwiązań IT

w Hertz Systems LTD Sp. z o.o. w Zielona Góra

Główne zadania na tym stanowisku:

• Budowanie koncepcji architektury logicznej i projektu technicznego
• Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
• Aktywny udział w kreowaniu wizji technicznej rozwoju aplikacji
• Analizę wymagań biznesowych i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych dla rozwiązań informatycznych

WYMAGANIA:

• Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu i projektowaniu oprogramowania;
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość:
o zagadnień programowania obiektowego (JAVA/C++)
o środowiska Eclipse
o języka MySQL oraz zagadnień bazodanowych
o narzędzi kontroli wersji SVN/CVS
o notacji UML i narzędzi CASE dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT

MILE WIDZIANE:

• znajomość technologii: J2EE, Web Services, REST, protokół HTTP, platforma Android, Eclipse RCP, JUnit, Swing, PHP
• znajomości zagadnień związanych z projektowaniem zorientowanym na usługi (SOA, ESB);
• umiejętność notacji BPMN, ArchiMate oraz obsługi narzędzia Enterprise Architect

Oferujemy:

• wyjątkową atmosferę w pracy z zespołem doświadczonych i zaangażowanych specjalistów
• możliwość kreowania rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie
• możliwość profesjonalnego rozwoju swoich kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia także zajęcia językowe z native speakerem
• karnety na zajęcia sportowe i kulturalne
• kawę i herbatę w kilkunastu smakach
• świeże owoce

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : www.hertzsystems.com

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na rekrutacja@hertzsystems.com

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 07-04-2016
Obejrzano: 271 razy