Ta oferta została opublikowana ponad 40 dni temu...
0

zgłoszeń

Pełen Etat Zakupowiec/logistyk

w Creotech Instruments SA w Warszawa

Zakres obowiązków:

Sporządzanie dokumentacji zakupowej

Realizacja planu zakupowego w oparciu o aktualne zapotrzebowanie.

Współpraca z aktualnymi i nowymi dostawcami, prowadzenie negocjacji cenowych, uzgadnianie warunków współpracy, terminów dostaw.

Tworzenie zestawień ofert i analiza ich.

Optymalizacja kosztów zakupów.

Weryfikacja faktur zakupowych pod kątem zgodności z zamówieniem i dokumentami dostawy

Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami

Zapewnienie terminowej realizacji dostaw,

Pozyskiwanie nowych dostawców,

Wprowadzanie zamówień, dostawców, artykułów i cenników do systemu klasy ERP

Wymagania:

Znajomość branży komponentów elektronicznych

Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację ustną i pisemną

Terminowość, komunikatywność,

Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Umiejętność pracy pod presją czasu,

Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,

Doświadczenie w Dziale Zakupów będzie dodatkowym atutem

Znajomość programów informatycznych wspierających proces zakupów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora kosmicznego.

Pracę w oparciu o umowę o pracę w siedzibie w Piasecznie.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

System premiowania.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na olga.banach@creotech.pl

Niedawne oferty w Creotech Instruments SA
Pełen Etat Key account manager - dane satelitarne w Creotech Instruments SA, Gdziekolwiek 11-05-2016
Pełen Etat Junior Business Development Manager w Creotech Instruments SA w Warszawa 06-04-2016
Inne Senior Business Development Manager w Creotech Instruments SA, Gdziekolwiek 06-04-2016

Czy ta oferta jest fałszywa? Zgłoś
Poleć znajomemu
Opublikowano w 16-05-2016
Obejrzano: 818 razy